Čím se v ordinaci řídíme

Dermatovenerologie Plzeň- MUDr. Jiří Voltr

Dermatovenerologie Plzeň- MUDr. Jiří Voltr

V ordinaci kožního lékaře MUDr. Jiřího Voltra v Plzni je pro nás ze všeho nejdůležitější, aby každý z našich pacientů dostával kvalitní, individuálně zaměřenou péči, postavenou nejen na naší dlouhodobé zkušenosti, ale i na inspiraci nejnovějšími poznatky v oboru dermatovenerologie.

Ve své každodenní praxi proto usilujeme o to, abyste v naší ordinaci byli vždy v centru pozornosti. Dobře víme, že celá řada kožních problémů si vybírá daň i na Vaší psychice, a je pro nás proto zásadní, abyste mohli mít naprostou důvěru v náš postup a mohli se co nejdříve vrátit k sebevědomému a zdravému životu.

Klíčová je pro nás i detailní informovanost našich pacientů: kdykoli budete mít otázky týkající se nejrůznějších dermatologických témat, podrobně Vás informujeme, a dáme si záležet také na tom, abyste měli přehled o všech možnostech léčby svých problémů a mohli tak učinit podložené rozhodnutí, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

Dělá nám radost sledovat, jak se kožní problémy našich pacientů postupem času zlepšují, a budete-li mít zájem, rádi s Vašimi neduhy pomůžeme i Vám.

Těšíme se na osobní setkání v naší ordinaci!