Naše kompletní služby

Dermatovenerologie Plzeň- MUDr. Jiří Voltr

Dermatovenerologie Plzeň- MUDr. Jiří Voltr

V ordinaci MUDr. Jiřího Voltra v Plzni se staráme o dospělé i dětské pacienty v oblasti dermatovenerologie. Ať už Vás trápí jakékoli kožní onemocnění, rádi Vám věnujeme veškerou individuální pozornost, abychom mohli přijít s řešením, které Vás vrátí do života bez nepříjemností.

Diagnostika a léčba kožních chorob

V ordinaci pro Vás spolehlivě diagnostikujeme všechny běžné kožní problémy a stanovíme léčebný plán, který Vás jich co nejúčinněji zbaví. Kromě toho, že dermatologická onemocnění způsobují celou řadu nepříjemných potíží, mají i podstatný estetický aspekt, který pacienty neomezuje o nic méně.

V ordinaci se snažíme praktikovat přístup, který pokryje jak čistě zdravotní stránku problému, tak stránku estetickou. Mezi nejrozšířenější onemocnění, se kterými přicházejí naši pacienti do styku, patří např. bradavice, mateřská znaménka, nejrůznější typy akné a ekzémů, opary, jizvy, lupénka, rozšířené žilky, choroby vlasů nebo onemocnění nehtů. V ordinaci k léčbě používáme metody osvědčené dlouhými lety praxe a kombinujeme je s těmi nejmodernějšími léčebnými nástroji. Zajímají-li Vás nejběžnější metody léčby rozšířených kožních potíží, uvádíme velmi stručný přehled.

opary lokální aplikace antivirových mastí (zejména v raném stádiu); antibiotické masti pro prevenci druhotné bakteriální infekce
bradavice mechanické odstranění, tekutý dusík
mateřská znaménka chirurgické odstranění / odstranění laserem
akné léčebná kosmetika, pečlivá starost o hygienu pokožky, popř. speciální léčebné krémy
atopický ekzém zevní léčba – kortikoidy, emoliencia, fototerapie v těžkých případech
jizvy kryalizace (ošetření tekutým dusíkem), laser
lupénka lokální léčba, fototerapie
rozšířené žilky laser

Při léčbě samozřejmě záleží na individuálním stavu pacienta a my děláme všechno pro to, aby Vám konkrétní léčebná strategie co možná nejlépe padla.

Microneedling

Microneedling (mikrojehličkování) je moderní léčebnou metodou, která pacientům pomáhá s regenerací pokožky především v oblasti obličeje, rukou nebo krku. Díky ní je možné zbavit se jemných vrásek, jizviček, strií nebo hyperpigmentace. Jde o ošetření pleti jehličkami v různé hloubce, které stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Je vhodné pro všechny typy pleti a trvá pouze několik desítek minut.

PRP –  Plazma terapie

PRP – plazma terapie je nová, zcela unikátní metoda estetické medicíny. Přirozenou cestou nabízí oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek i podporu produkce kolagenu v těle.

Nejčastěji jsou aplikace prováděny v oblastech pod očima, zevních očních koutků, plochy celého obličeje, krku a dekoltu, ev horní plochy rukou. PRP umožňuje:

  • vyhlazení vrásek
  • vypnutí pleti
  • urychlení procesu hojení po různých zákrocích
  • revitalizaci vlasových kořínků
  • léčbu atrofických jizev po akné a chronických ranách
  • léčbu strií a keloidních jizev