O nás

Dermatovenerologie Plzeň- MUDr. Jiří Voltr

Dermatovenerologie Plzeň- MUDr. Jiří Voltr

V dermatovenerologické ordinaci MUDr. Jiřího Voltra v Plzni se o kožní problémy svých pacientů staráme už přes třicet let. Zajišťujeme diagnostiku a léčbu všech kožních chorob i preventivní vyšetření onkologických onemocnění kůže a využíváme přitom ty nejmodernější nástroje a metody, které má současná medicína k dispozici. Záleží nám na tom, abyste v naší ordinaci dostali lékařskou péči v té nejvyšší možné kvalitě, ať už Vám závažnost Vašich potíží znepříjemňuje život, nebo mají Vaše problémy spíše estetický charakter.

V oblasti dermatologie se obvykle obě tyto kategorie prolínají a my se snažíme pracovat tak, abychom je vždy pečlivě zohlednili. Chceme, abyste z naší ordinace pokaždé odcházeli nejen zdravější, ale i sebevědomější, a proto Vám při každé Vaší návštěvě věnujeme individuální pozornost, která jediná umožňuje najít pro Vás optimální řešení.

Do dermatologické ordinace můžete zajít, kdykoli trpíte nepříjemnými kožními problémy. Naše plzeňská ordinace Vám pomůže zbavit se ekzémů, bradavic, akné, oparů, ale i onemocnění nehtů či vlasů, vyšetříme pro Vás ale i mateřská znaménka a postaráme se o drobné rozšířené žilky. Nestaráme se přitom jen o dospělé pacienty – se všemi zmíněnými problémy můžete naši ordinaci navštívit i se svými dětmi.

V ordinaci nabízíme kromě jiného i tzv. microneedling, metodu, která je pro většinu pacientů zcela nová, přináší ale velmi výrazné výsledky při ošetřování povadlé pokožky, jemných vrásek i jizev či hyperpigmentací. Jde o indukční terapii, která přispívá k tvorbě kolagenu a elastinu a umožňuje tak rychlou regeneraci pleti.

Některé z našich dalších služeb:

  • kožní alergologie
  • chemický peeling
  • plazmatická terapie

Ať už za námi přijdete s jakýmkoli problémem, je pro nás samozřejmé zodpovědět Vám vždy všechny Vaše otázky a poskytnout Vám poradenství na témata, která s Vaší léčbou souvisí. Naši ordinaci stavíme na vysoce komunikativním a vstřícném přístupu vůči každému z Vás a je pro nás zásadní udělat všechno pro to, abyste mohli mít důvěru, že je o Vás kvalitně postaráno. Pokud Vás trápí jakýkoli problém spadající do oblasti dermatovenerologie, nenechte se jím omezovat a vyhledejte kvalitní odbornou pomoc. Těšíme se na setkání s Vámi!

Ordinační hodiny:

Pondělí 7:30 – 12:00 12:30 – 16:00
Úterý 7:30 – 12:00 13:00 – 17:00
Středa 7:00 – 12:00  —
Čtvrtek 7:00 – 11:30  —
Pátek 7:00 – 11:00 11:30 – 13:00

Smluvní pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)