Zkušenosti s kožním lékařstvím

Dermatovenerologie Plzeň- MUDr. Jiří Voltr

Dermatovenerologie Plzeň- MUDr. Jiří Voltr

Pro každého lékařského specialistu, obor dermatovenerologie nevyjímaje, je zásadní skloubit dlouhou praxi v oboru, která umožňuje přesnou diagnostiku i chytré určování léčebné metody, s využitím těch nejmodernějších léčebných metod a postupů. V ordinaci MUDr. Jiřího Voltra kombinujeme obojí.

Během dlouhých let našeho působení nám pod rukama prošly tisíce pacientů s nejrůznějšími obtížemi. Jejich léčba často bývá dlouhodobá a vyžaduje opakovaná ošetření, jindy jde jen o jednorázovou pomoc – v každém případě usilujeme všemi silami o to, abychom pacienty jejich kožních neduhů zbavili co nejrychleji a nejúčinněji a zbavili je tak nejen nepříjemných nebo bolestivých stavů, ale i estetických obtíží, které bývají s kožními problémy nezřídka spojeny.

Přitom se ale nepřestáváme aktivně zajímat o trendy v oblasti dermatologie a o nové poznatky, které by našim pacientům mohly přinést ještě kvalitnější možnosti léčby.

MUDr. Jiří Voltr má v oblasti dermatologie dlouhodobé zkušenosti. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni, kde promoval již v roce 1980. Získal licenci České lékařské komory pro obor dermatovenerologie, svou ordinaci na Náměstí Míru v Plzni vede od roku 1996.